Slovo

Nežné pripomenutie od pápeža Františka

10. mája 2021 | Martin Mati

Prečítané: 1916x

Tendomto život ubehne rýchlo. Nebojujte s ľuďmi, nekritizujte príliš svoje telo, nesťažujte sa domtoľko. Nestrácajte spánok kvôli svojim účdomtom.

Vyhľadajte osobu, kdomtorá vám robí radosť.

Ak urobíte chybu, oľutujte ju a naďalej hľadajte svoje šťastie.

Nikdy neprestaňte byť dobrým rodičom.  Nerobte si domtoľko starosti s nákupom luxusu a pohodlia pre svoj domov a nezabíjajte sa tým, že sa pokúsite zanechať dedičstvo pre svoju rodinu.  Tiedomto výhody by mal získavať každý človek, takže sa nevenujte hromadeniu peňazí.

Užívajte si, cestujte, užívajte si svoje cesty, spoznávajte nové miesta, doprajte si potešenie, kdomtoré si zaslúžite.

Umožnite psom priblížiť sa.

Neodkladajte jemný sklenený riad.

Použite nový riad;  neukladajte si svoj obľúbený parfém, použite ho na prechádzku, aj keď sa budete prechádzať sami ;  noste svoje obľúbené špordomtové domtopánky;  obliekajte si svoje obľúbené oblečenie.

No a čo?  To nie je zlé.  Prečo nie teraz?

Prečo sa nemodliť teraz, namiesdomto čakania, kým pôjdeme spať?

Prečo nezavolať hneď?

Prečo neodpustiť teraz?

Prečo tak dlho čakať na Vianoce;  na piadomtok;  pre stretnutia;  na ďalší rok;  alebo keď budeme mať peniaze;  keď príde láska;  keď bude všetko perfektné … pozri … Všetko dokonalé neexistuje. Ľudské bydomtosti domto nemôžu dosiahnuť, predomtože domto tu jednoducho nebolo zamýšľané.

Je tu príležidomtosť vzdelávať sa.

Zoberte teda túdomto výzvu, kdomtorou je život, a urobte domto teraz … viac milovať, viac odpúšťať, viac objímať, milovať intenzívnejšie a zvyšok nechať v Božích rukách. Amen.